O firmie

Poznaj nas!

Zobacz kim jesteśmy

Chętnie dzielimy się swoją więdzą i doświadczeniem, do każdego naszego partnera podchodzimy indywidualnie. Wdrażamy najnowsze rozwiązania najwyższej jakości. Współpracujemy zarówno z małymi obiektami jak również z dużymi sieciami wspólnie realizując cel: zwiększenie ilość gości w Państwa obiekcie. Naszą misją jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań, aby mogli Państwo przedstawić swoją ofertę w sposób ciekawy i nietuzinkowy. Stawiamy na detale oraz elastyczność.

Jak to się zaczęło

2016

Pomysł na stworzenie serwisu noclegowego zrodził się kilka lat wcześniej z pasji podróżowania, jednak przez dość długi czas dojrzewał i czekał na odpowiedni moment. W połowie 2016 roku zdecydowaliśmy się postawić pierwsze kroki na drodze ku realizacji naszych planów i zakupiliśmy wówczas domenę noclegi24.pl, która stała się fundamentem pod budowę naszego serwisu.

2017

Rok 2017 upłynął nam pod znakiem tworzenia dokumentacji technicznej przy współpracy z firmą Soluma.pl oraz analizie rynku w celu zastosowania najbardziej optymalnych rozwiązań.

2018

Na początku 2018 roku spotykamy na swojej drodze firmę Industi Software & Branding, z którą prowadzimy dalsze prace nad wdrożeniem zaprojektowanego przez nas serwisu noclegi24.pl

2019

Po ponad dwóch latach ciężkiej pracy światło
dzienne ujrzała pierwsza wersja serwisu noclegi24.pl, którą wreszcie możemy Państwu przedstawić jako
efekt naszych działań, zarwanych nocy i wielu wyrzeczeń.

Co pokaże życie zobaczymy...chcielibyśmy tworzyć z Państwem dalszy bieg naszej historii.

Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby nasza współpraca przebiegała na najwyższym poziomie. Kierujemy się zasadą, że jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi z Państwa strony. Za każdą z nich jesteśmy bardzo wdzięczni i wierzymy, że dzięki nim będziemy mogli wspólnie udoskonalić serwis noclegi24.pl jeszcze bardziej.

Geneza logo Noclegi24.pl

Tak proces tworzenia naszego logo opisał sam Autor, któremu jeszcze raz serdecznie dziekujemy.

Idea polegała na znalezieniu takich symboli, które będąpozytywne, ale i będąpewnągrąw odbiorze. Takądowcipnie opowiedzianąhistorią, ale zrobionąw sposób profesjonalny, tak by budziła zainteresowanie przez środki w niej użyte. Połączyliśmy symbol poduszki, kołdry oraz głowy człowieka i nałożyliśmy na widok zachodzącego słońca za horyzontem. Słońce zachodzi za horyzont, człowiek układa sięw łóżku do snu.

Znak ma budzićodczucie odpoczynku. Zachodzące słońce to symbol zbliżającego siękońca -ale w naszym znaku, to równie dobrze jest wschód -dzięki temu mamy 24h. Jednocześnie mamy łóżko -a nie tylko dom, czy hotel, poduszka i kołdra to, to czego szukamy. Mamy tu dwojaki odbiór znaku: z jednej strony logo skierowane jest do szukających noclegu, z drugiej mówi o człowieku.

Całośćoparta o modułkoła. To koło (cykl, tak jak doba, zegar, planeta, słońce, ziemia, obrót) stanowi element dekoracyjny i uzupełniający dla reszty materiałów w identyfikacji. Może byćpowtarzane w formie wycinka lub całości, co ukazuje prezentacja.

Logo

Poznaj nasz Zespół

Tworzymy zgrany i wesoły zespół specjalistów, a w związku z dynamicznym rozwojem firmy, szukamy nowych osób, które mogłyby do nas dołączyć. Jeśli chcesz pracować z ludźmi, którzy są pełni pasji i zaangażowania, sprawdź nasze oferty pracy!

Michał Pawełczak

Co-founder & CEO

LinkedIn Email
Paweł Kobyłka

Co-founder & CEO

Email
Dawid Branecki

Fotoedytor

Facebook Email
Nasz sukces osiągamy dzięki ludziom i ich zaangażowaniu

Rekomendują nas

Dziękujemy za zaufanie,
zespół noclegi24.pl