Kariera

Jesteś zmęczony korporacją?

My również, dlatego atmosfera panująca w naszej

firmie jest bardzo przyjazna.

Chcesz realizować ciekawe pomysły, jesteśmy na nie otwarci. Szukamy osób pozytywnie nastawionych do świata, mających pasje, chcących rozwijać swoje kompetencje. Interesuje nas jakim człowiekiem jesteś, nie patrzymy na dyplomy oraz doświadczenie, Jeśli uważasz, że jesteś dobry w tym co robisz, napisz do nas i opowiedz nam w kilku zdaniach o sobie.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Możliwość pracy zdalnej

Wiemy, że życie czasem zmienia nam plany, płata figle. Jeśli z jakiś powodów nie możesz pojawić się w biurze lub po prostu lepiej pracuje Ci się w zaciszu domowym dajemy Ci możliwość pracy w trybie home office.

Elastyczne godziny pracy

Lubisz pospać, masz coś ważnego do załatwienia, a może po prostu zamiast rano iść do pracy wolisz basen lub jogging ? Sam zdecyduj i dostosuj godziny Twojej pracy według własnych preferencji.

Świetna atmostera

Praca to nasz drugi dom, dlatego wiemy jak ważna jest dobra atmosfera. Dla nas to priorytet, a wzajemny szacunek i wyrozumiałość to wartości, które jak najbardziej wpisują się w politykę naszej firmy

Dodatkowy dzień wolny

Masz urodziny? Świetnie się składa. W ten wyjątkowy dla Ciebie dzień dajemy Ci w prezencie dodatkowy dzień wolny od pracy, oczywiście 100 % płatny. Otrzymasz od nas również symboliczny prezent.

Image

Jeżeli nie znalazłeś stanowiska dla siebie, a jesteś
zainteresowany pracą u nas, wyślij swoje CV. Odezwiemy się
kiedy zdecydujemy się powiększyć nasz zespół. Pamiętaj, aby
w CV zamieścić poniższą klauzulę zgody:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych w moim CV i innych zebranych w trakcie procesu
rekrutacji przez Noclegi24.pl Paweł Kobyłka i Michał Pawełczak s.c. z siedzibą w Rzeszowie w celu realizacji procesów rekrutacji
prowadzonych przez Noclegi24.pl Paweł Kobyłka i Michał Pawełczak s.c."

Dołącz do nas

biuro@noclegi24.pl