Patronat medialny

Jesli organizujesz jakieś ciekawe wydarzenie, targi, koncert, wystawę lub jakiąkolwiek inną akcję o charakterze społecznym z chęcią obejmiemy ją patronatem medialnym.

Image

Co możemy zaoferować:

 1. Umieszczenie zapowiedzi wydarzenia (opis, harmonogram, zdjęcia, linki na stronę oraz logo organizatora) na stronie naszego bloga oraz na stronie głównej w sekcji „Patronat medialny".
 2. Umieszczenie logo organizatora wśród naszych partnerów współpracujących z serwisem noclegi24.pl w zakładce "partnerzy".
 3. Mailing do naszych subskrybentów
 4. Opublikowanie artykułu dotyczącego wydarzenia (dostarczony lub napisany przez nas).
 5. Umieszczenie relacji z wydarzenia na naszym blogu firmowym, kanale YouTube oraz w mediach społecznościowych Facebook, Instagram.
 6. Jako główny patron medialny możemy przygotować gadżety, które zostaną wykorzystane jako nagrody.

Czego oczekujemy ze strony organizatora:

 1. Umieszczenia logo serwisu noclegi24.pl na wszelkich materiałach promujących wydarzenie (np. plakaty, afisze, ulotki, bilety, zaproszenia) oraz na stronie internetowej imprezy.
 2. Zawarcie informacji o patronie medialnym (serwisie noclegi24.pl) w radiowych i telewizyjnych spotach reklamujących wydarzenie (w przypadku gdy takie są emitowane).
 3. Możliwości ekspozycji naszych materiałów marketingowych w trakcie trwania wydarzenia. (bannery, roll up'y, ulotki)
 4. Przekazywanie informacji słownej o patronie medialnym (serwisie noclegi24.pl) w zapowiedziach np. na scenie, odbywających się w trakcie imprezy.
 5. Gdy wydarzenie jest biletowane prosimy o przekazanie serwisowi noclegi24.pl uzgodnionej wcześniej ilości biletów, które poprzez organizowane przez nas konkursy zostaną odpowiednio rozdysponowane wśród naszych użytkowników.

Powyższe warunki współpracy pomiędzy serwisem noclegi24.pl
a organizatorem wydarzenia są tylko naszą propozycją.

Do Każdego wydarzenia podchodzimy indywidualnie i traktujemy je inaczej. W celu ustalenia szczegółów umowy wzajemnej
promocji prosimy o kontakt z serwisem. Z pewnościa uda nam się wspólnie ustalić satysfakcjonujące warunki dla obu stron.

Materiały do pobrania:

Logopack.zip
Pobierz